Tarbijakaitseameti Viljandi nõustamispunkt kolib raamatukokku

Print
Seoses hoone lammutamisega kolib tarbijakaitseameti nõustamispunkt senisest asukohast Viljandi Linnaraamatukokku, kus tarbijad saavad endiselt nõu kaks korda kuus.  
 
Seni on Viljandi piirkonna tarbijad soovi korral saanud tarbijaõigusi puudutavates küsimustes tarbijakaitseameti vastuvõttudel aadressil Vabaduseplats 6. Alates märtsist kolib nõustamispunkt uutesse Linnaraamatukogu ruumidesse aadressil Tallinna 11/1. Ameti vastuvõturuum asub traamatukogu kolmandal korrusel saalis nr 4, mis on iga kuu esimesel ja kolmandal teisipäeval kella 10-16 tarbijakaitseameti kasutuses.
 
Igapäevane praktika näitab, et tarbijad kasutavad tarbijakaitseameti pakutavatest avalikest teenustest kõige enam digitaalseid nõustamiskanaleid. Infotelefon on tarbijatele kujunenud esmase ja kiire vastuse saamisel väga populaarseks kanaliks, eelmisel aastal helistasid tarbijad sellele ligi üle 24 tuhande korra. Konkreetsemate ja keerulisemate pöördumiste lahendamiseks saab pöörduda ameti poole kodulehe vormide kaudu ja e-posti teel. Kirjalikke pöördumisi tuleb ametisse aastas ligi seitse tuhat. 
 
Tarbijad saavad esmast tarbijakaitsealast infot hõlpsasti ka tarbijakaitseameti kodulehelt www.tarbijakaitseamet.ee ja teemaveebist www.ostatargalt.ee.